Puslapiai
▼
2019 m. gegužės 31 d., penktadienis
2019 m. gegužės 30 d., ketvirtadienis
2019 m. gegužės 29 d., trečiadienis
2019 m. gegužės 26 d., sekmadienis
Petras Gražulis:Grįžau po išankstinio balsavimo ir aš.
Grįžau po išankstinio balsavimo ir aš.
Balsavau prieš naktines mokesčių reformas, pensijų mažinimą, valdomus teismus, STT ir prokuratūrą, balsavau prieš konservatorių sistemą, kuri per visus nepriklausomybės metus Lietuvą nutempė į Europos sąjungos dugną... Mano balsas atiteko Gitanui Nausėdai. Viliuosi ir tikiu jam vadovaujant bus daugiau teisingumo ir mažiau siaurų partinių interesų atstovavimo, kurie šiuo metu išgyvena apogėjų.
Europos parlamento rinkimuose balsavau už Prezidento Rolando Pakso judėjimą. Rolandas Paksas tai žmogus kurio labiausiai bijo Lietuvą užvaldžiusi gauja. Žmonėms draudžiama už jį balsuoti ne tik Prezidento rinkimuose, bet ir Seimo ar Kupiškio savivaldybės tarybos rinkimuose. Tokia situacija gali būti Alžyre, Šiaurės Korėjoje ar panašiose autoritarinėse valstybėse, kur su politiniais oponentais niekaip kitaip negalima susidorot, tik uždraudžaint jiems kandidatuoti.
Ačiū Dievui, "landsgrybių" rankos nesiekia iki Briuselio ir Europos parlamento, todėl į Europos parlamentą R. Paksas gali kandidatuoti ir būti didelia rakštimi šiai genocidiniai sistemai užvaldžiusiai Lietuvą.
Gero pasirinkimo.
Už Lietuvą vyrai!
Petras Gražulis
www.vilmantinas.lt
Petras Gražulis
www.vilmantinas.lt
2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
Iš dviejų blogybių, rinkis mažesnę. Todėl, balsuokite už Gitaną Nausėdą
Iš dviejų blogybių, rinkis mažesnę. Todėl, balsuokite už Gitaną Nausėdą, kuriam turiu ką pasakyti ir pasakysiu. Ne tik pasakysiu, bet ir pareikalausiu, o tai darysiu aktyviai ir viešai. Lietuva privalo tapti TEISINĖ Valstybė, kurioje privalo būti pradėtą, vykdyti TEISINGUMĄ, vietoje užsakomųjų susidorojimų su žmonėmis. Mes privalome, išardytį, gerai organizuotą, nusikalstamą susivienijimą, kuris Lietuvą pavertė totaliu bardėliu, be TEISĖS ir TEISINGUMO. Tam tęstis toliau, nebeleisime.
Vilmantas Povilaitis
www.vilmantinas.lt
https://www.nauseda2019.lt/gerovesvalstybe?fbclid=IwAR3zYicAkKs1vdhSADLwDiM77hW_zqIX5F0kxCimHcgthftmszBeVi510hw
Vilmantas Povilaitis
www.vilmantinas.lt
https://www.nauseda2019.lt/gerovesvalstybe?fbclid=IwAR3zYicAkKs1vdhSADLwDiM77hW_zqIX5F0kxCimHcgthftmszBeVi510hw
2019 m. gegužės 24 d., penktadienis
Edvardas Satkevičius: Visiems Lietuvoje ir Vakaruose gyvenantiems Lietuvos senbuviams 2019 05 23
Visiems Lietuvoje ir Vakaruose gyvenantiems Lietuvos senbuviams 2019 05 23
Žiniasklaida, valdžios partijos, JAV, NATO, ES, Katalikų bažnyčios vadovybė, Sąjūdis, Tautininkų sąjunga, profsąjungos ir prezidentai į pirmą vietą iškelia antraeilius dalykus, kad nuslėpti jų vykdomą galutinį lietuvių tautos sunaikinimą. Jie nenori pripažinti konservatorių (koloradų) kartu su prezidentais, socdemais ir liberalų sąjūdžiu įvykdytą neregėto masto lietuvių tautos sunaikinimą. Jie turi būti teisiami už tuos nusikaltimus. Tarybų valdžia į Sibirą ištrėmė 140 tūkstančių, o jie į Vakarus jau deportavo 2,5 milijono. Tarybų valdžia sunaikino 1 procentą tautos atsigaminimo galių, jie kartu su JAV, NATO, ES, Izraeliu, jų žvalgybomis ir Sorošo fondu jau sunaikino 90 procentų tautos atsigaminimo galių. Tą naikinimą tęsia LVŽS veikėjai V.Pranckietis, E.Jovaiša, V.Bakas, Mokslų akademijos prezidentas Jūras Banys ir ŠMSM ministrai, viceministrai ir jų patarėjai.
Tai jie gali daryti, nes nuo Lietuvos senbuvių slepiamos žinios iš praeities, dabarties ir galimos galutinio sunaikinimo ateities.
Tikiuos, jog laiško gavėjai perskaitys bent pridedamus prie laiško gerokai papildytą „Tikrą Lietuvos istoriją“ ir „Atvirai konservatoriams“. Tai daug kam padės savo veiklą nukreipti ne lietuvių kilniamiškeldinimui į Vakarus balsuojant už nusikalstamas partijas, o jų išsaugojimui Lietuvoje ne balsuojant už jas.
Satkevičius E.
2019 m. gegužės 22 d., trečiadienis
2019-05-23 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime
2019-05-23 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime
„Dėl 2019 m. referendumų ir Respublikos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimų“
Dalyvauja Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos nariai Aldas Mačiulis, Stanislav Ladinskij ir Eugenijus Paliokas.
Dalyvauja Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos nariai Aldas Mačiulis, Stanislav Ladinskij ir Eugenijus Paliokas.
LR Seimo iniciatyva š.m. gegužės 12 d. vyko referendumai dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 str. (pilietybės) ir 55 str. (Seimo narių skaičiaus) pakeitimų.
Š.m. gegužės 26 d. įvyks Respublikos Prezidento rinkimų antras turas ir Europos Parlamento rinkimai.
Pranešėjai pristatys Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonę dėl vyksuių referendumų ir kreipimusis į LR Seimą bei LR VRK, taip pat pasisakys dėl ir Respublikos Prezidento antrojo turo bei Europos Parlamento rinkimų.
Š.m. gegužės 26 d. įvyks Respublikos Prezidento rinkimų antras turas ir Europos Parlamento rinkimai.
Pranešėjai pristatys Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonę dėl vyksuių referendumų ir kreipimusis į LR Seimą bei LR VRK, taip pat pasisakys dėl ir Respublikos Prezidento antrojo turo bei Europos Parlamento rinkimų.
Dėl leidimų į Seimą užsakymo reikia parašyti tiksliai savo vardą ir pavardę e.paštu zv.seimas@gmail.com
2019 m. gegužės 21 d., antradienis
Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonė, dėl 2019 m. gegužės 12 d. referendumų
Lietuvos Visuomenės Tarybos
Nuomonė dėl 2019 m. gegužės 12 d. referendumų
2019-05-21 Vilnius
2019 m. gegužės 12 d. Lietuvos Seimas suteikė Tautai retą progą balsuoti dviejuose referendumuose. Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomone, balsavimas šiuose referendumuose patvirtino keletą svarbių išvadų:
1. Dalyvavimas tiesiogiai valdant valstybę Tautai išliko svarbia pilietiškumo saviraiškos ir savimonės išraiškos priemone, kuri privalo tapti ne išimtimis, bet nuolat vykdomu valdybės valdymo insturmentu.
2. Referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo buvo svarbus ne tik dėl sprendžiamo klausimo, bet ir dėl pilietiškumo pamokos. Nedidelė dalis balsavusiųjų pasidavė Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos ir Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės agitacijai neimti šio balsavimo biuletenio. Šios santykinai nedidelės balsavusiųjų dalies dėka šis referendumas neįvyko, nors akivaizdi dauguma balsavusiųjų patvirtino savo tvirtą nuomonę dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo.
Lietuvos Visuomenės Taryba šią Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos ir Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės agitaciją vertina buvus nekorektiška ir neteisėta veikla prieš konstitucinę Tautos teisę dalyvauti tiesioginiame valstybės valdyme. Konstitucijos nustatyta tvarka paskelbus referendumą, niekas neturi teisės trukdyti Tautos valios pasireiškimui. Agituoti galima balsuoti „prieš“ arba „už“, bet Respublikos Prezidentas ir parlamentinė partija neturi teisės veikti prieš Seimo priimtą teisės aktą – paskelbtą referendumą ir trukdyti jam įvykti.
To pasekoje net rinkimų komisijose dalis jų narių, įteikdami balsuojantiems Lietuvos piliečiams balsavimo biuletenius, siūlė jiems atlikti šį neteisėtą veiksmą – pasirašius dėl trijų balsavimo biuletenių paėmimo, vieno jų – referendumo dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo – neimti.
Atsižvelgiant į šį antikonstitucinį Respublikos Prezidentės ir parlamentinės Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos veikimą, taip pat į šiame referendume įtikinamai didžiulės balsavusiųjų piliečių pareikštą nuomonę dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo,
Lietuvos Visuomenės Taryba kreipiasi į:
2.1 Lietuvos Respublikos Seimą, ragindama nedelsiant pradėti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo LR Seime procedūrą, kad 2020 metų LR Seimo rinkimuose jau būtų renkamas 121 LR Seimo narys. Tai patvirtintų, kad LR Seimo nutarimas skelbti šį referendumą nebuvo nekorektiška manipuliacija Lietuvos piliečių jausmais ir jų konstitucinėmis teisėmis.
2.2 Lietuvos Respublikos Vyriausiąją Rinkimų Komisiją, prašydama ištirti neteisėtus rinkimų komisijų narių siūlymus balsuojantiems Lietuvos piliečiams neimti šio referendumo balsavimo biuletenio. Tokiu būdu būtų padidintas rinkimų komisijų darbo profesionalumas ir įstatymų žinojimas, būtų ir užkardinta tokio pobūdžio neteisėta veikla būsimuose balsavimuose.
2.3 Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kviesdama atsiprašyti Lietuvos piliečių dėl jos viešo pareiškimo, kad ji neėmė vieno referendumo biuletenio. Visų piliečių – ir Respublikos Prezidento, ir ne Respublikos Prezidento teisės ir pareigos balsuojant referendume yra vienodos, kurių įtakoti balsavimo metu neturi teisės ir/net Respublikos Prezidentas.
3. Referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo pavirtino Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonę, skelbtą prieš šį referendumą. Lietuvos Respublikos Seimas, pateikęs balsavimui naują šio straipsnio redakciją, numatančią Lietuvos piliečiams teisę ir į kitų,
pasirinktinių, valstybių pilietybę tuo pat metu, tačiau nepateikęs balsavimui siūlomoje 12 straipsnio redakcijoje nurodyto konstitucinio straipsnio redakcijos, pasielgė labai nekorektiškai. Negalima balsuoti dėl siūlomo konstutucinio įstatymo, nustatančio Lietuvos Respublikos pilietybės suteikimo ir atėmimo reguliavimą, nepateikus Tautai šio siūlomo konstitucinio įstatymo projekto.
Lietuvos Visuomenės Tarybos ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenės atstovų susitikimuose paaiškėjo, kad LR Seimas turi paruošęs šio konstitucinio pilietybės įstatymo projektą, tačiau jo Tautai neparodė, bet pakvietė dėl jo balsuoti pilietybės referendume.
3.1 Dėl nurodytų priežasčių Lietuvos Vsuomenės Taryba kreipiasi į LR Seimą ir prašo pateikti bei viešai paskelbti šio konstitucinio pilietybės įstatymo projektą viešam aptarimui.
3.2 Siekiant atstatyti visuomenės pasitikėjimą LR Seimo ketinimais skelbiant referendumą dėl pilietybės ir korektiškumą bei patikinimais dėl Lietuvos valstybės išsaugojimo per kelių pilietybių turėjimo institutą, Lietuvos Visuomenės Taryba regina LR Seimą nedelsiant pripažinti netekus galio LR pilietybės įstatymo 7 straipsnio (Atvejai, kai Lietuvos Respublikos pilietis gali būti kartu ir kitos valstybės pilietis) 10 punktą: „Lietuvos Respublikos pilietybę įgijo turėdamas pabėgėlio statusą Lietuvos Respublikoje.“ Ši įstatymo norma nesuteikia pasitikėjimo Lietuvos Respublikos Seimu, deklaruojančiu, kad teisė į kelias pilietybes vienu metu padės išsaugoti Lietuvos valstybę.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
Nuomonė dėl 2019 m. gegužės 12 d. referendumų
2019-05-21 Vilnius
2018.11.24. Vilniuje įvyko Lietuvos Visuomenės Tarybos Steigiamasis ...
Lietuvos Visuomenės Taryba
Oficialus pranešimas apie Lietuvos Visuomenės Tarybos įsteigimą bus perskaitytas rytoj 2018.11.26-tą Seimo II-uosiuose rūmuose, ten 11 val. įvyksiančioje ...
Visit | Add to | Collections | Share |
2018.11.24. Vilniuje įvyko Lietuvos Visuomenės Tarybos Steigiamasis ...
Lietuvos Visuomenės Taryba
Oficialus pranešimas apie Lietuvos Visuomenės Tarybos įsteigimą bus perskaitytas rytoj 2018.11.26-tą Seimo II-uosiuose rūmuose, ten 11 val. įvyksiančioje ...
Visit | Add to | Collections | Share |
2019 m. gegužės 12 d. Lietuvos Seimas suteikė Tautai retą progą balsuoti dviejuose referendumuose. Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomone, balsavimas šiuose referendumuose patvirtino keletą svarbių išvadų:
1. Dalyvavimas tiesiogiai valdant valstybę Tautai išliko svarbia pilietiškumo saviraiškos ir savimonės išraiškos priemone, kuri privalo tapti ne išimtimis, bet nuolat vykdomu valdybės valdymo insturmentu.
2. Referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo buvo svarbus ne tik dėl sprendžiamo klausimo, bet ir dėl pilietiškumo pamokos. Nedidelė dalis balsavusiųjų pasidavė Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos ir Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės agitacijai neimti šio balsavimo biuletenio. Šios santykinai nedidelės balsavusiųjų dalies dėka šis referendumas neįvyko, nors akivaizdi dauguma balsavusiųjų patvirtino savo tvirtą nuomonę dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo.
Lietuvos Visuomenės Taryba šią Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos ir Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės agitaciją vertina buvus nekorektiška ir neteisėta veikla prieš konstitucinę Tautos teisę dalyvauti tiesioginiame valstybės valdyme. Konstitucijos nustatyta tvarka paskelbus referendumą, niekas neturi teisės trukdyti Tautos valios pasireiškimui. Agituoti galima balsuoti „prieš“ arba „už“, bet Respublikos Prezidentas ir parlamentinė partija neturi teisės veikti prieš Seimo priimtą teisės aktą – paskelbtą referendumą ir trukdyti jam įvykti.
To pasekoje net rinkimų komisijose dalis jų narių, įteikdami balsuojantiems Lietuvos piliečiams balsavimo biuletenius, siūlė jiems atlikti šį neteisėtą veiksmą – pasirašius dėl trijų balsavimo biuletenių paėmimo, vieno jų – referendumo dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo – neimti.
Atsižvelgiant į šį antikonstitucinį Respublikos Prezidentės ir parlamentinės Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos veikimą, taip pat į šiame referendume įtikinamai didžiulės balsavusiųjų piliečių pareikštą nuomonę dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo,
Lietuvos Visuomenės Taryba kreipiasi į:
2.1 Lietuvos Respublikos Seimą, ragindama nedelsiant pradėti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo LR Seime procedūrą, kad 2020 metų LR Seimo rinkimuose jau būtų renkamas 121 LR Seimo narys. Tai patvirtintų, kad LR Seimo nutarimas skelbti šį referendumą nebuvo nekorektiška manipuliacija Lietuvos piliečių jausmais ir jų konstitucinėmis teisėmis.
2.2 Lietuvos Respublikos Vyriausiąją Rinkimų Komisiją, prašydama ištirti neteisėtus rinkimų komisijų narių siūlymus balsuojantiems Lietuvos piliečiams neimti šio referendumo balsavimo biuletenio. Tokiu būdu būtų padidintas rinkimų komisijų darbo profesionalumas ir įstatymų žinojimas, būtų ir užkardinta tokio pobūdžio neteisėta veikla būsimuose balsavimuose.
2.3 Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kviesdama atsiprašyti Lietuvos piliečių dėl jos viešo pareiškimo, kad ji neėmė vieno referendumo biuletenio. Visų piliečių – ir Respublikos Prezidento, ir ne Respublikos Prezidento teisės ir pareigos balsuojant referendume yra vienodos, kurių įtakoti balsavimo metu neturi teisės ir/net Respublikos Prezidentas.
3. Referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo pavirtino Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonę, skelbtą prieš šį referendumą. Lietuvos Respublikos Seimas, pateikęs balsavimui naują šio straipsnio redakciją, numatančią Lietuvos piliečiams teisę ir į kitų,
pasirinktinių, valstybių pilietybę tuo pat metu, tačiau nepateikęs balsavimui siūlomoje 12 straipsnio redakcijoje nurodyto konstitucinio straipsnio redakcijos, pasielgė labai nekorektiškai. Negalima balsuoti dėl siūlomo konstutucinio įstatymo, nustatančio Lietuvos Respublikos pilietybės suteikimo ir atėmimo reguliavimą, nepateikus Tautai šio siūlomo konstitucinio įstatymo projekto.
Lietuvos Visuomenės Tarybos ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenės atstovų susitikimuose paaiškėjo, kad LR Seimas turi paruošęs šio konstitucinio pilietybės įstatymo projektą, tačiau jo Tautai neparodė, bet pakvietė dėl jo balsuoti pilietybės referendume.
3.1 Dėl nurodytų priežasčių Lietuvos Vsuomenės Taryba kreipiasi į LR Seimą ir prašo pateikti bei viešai paskelbti šio konstitucinio pilietybės įstatymo projektą viešam aptarimui.
3.2 Siekiant atstatyti visuomenės pasitikėjimą LR Seimo ketinimais skelbiant referendumą dėl pilietybės ir korektiškumą bei patikinimais dėl Lietuvos valstybės išsaugojimo per kelių pilietybių turėjimo institutą, Lietuvos Visuomenės Taryba regina LR Seimą nedelsiant pripažinti netekus galio LR pilietybės įstatymo 7 straipsnio (Atvejai, kai Lietuvos Respublikos pilietis gali būti kartu ir kitos valstybės pilietis) 10 punktą: „Lietuvos Respublikos pilietybę įgijo turėdamas pabėgėlio statusą Lietuvos Respublikoje.“ Ši įstatymo norma nesuteikia pasitikėjimo Lietuvos Respublikos Seimu, deklaruojančiu, kad teisė į kelias pilietybes vienu metu padės išsaugoti Lietuvos valstybę.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonė, dėl 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimų Antrojo turo
Lietuvos Visuomenės Tarybos
Nuomonė dėl 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimų Antrojo turo
2019-05-21 Vilnius
2019 m. gegužės 12 d. įvykęs Repsublikos Prezidento rinkimų pirmasis turas patvirtino negailestingą Lietuvos visuomenės suskaldymą ir supriešinimą, ko pasekoje visuomenės lūkesčius didesnėms esminėms permainoms, išrinkus naują Respublikos Prezidentą, buvo nelemta išsipildyti.
Dominuojančios žiniasklaidos trims pagrindiniams kandidatams pasišovę oponuoti kiti kandidatai nepanoro ar negalėjo susivienyti ir patikinti visuomenę savo ketinimų nuoširdumu. Todėl balsavimo rezultatai, nors ir abejotini dėl pirmųjų trijų kandidatų atotrūkio nuo kitų, vertinant juos racionaliai, neturėtų labai stebinti.
Balsavimas dėl kandidato Sauliaus Skvernelio taip pat nestebina, nes nenuosekli ir drąstiška, neretai nepagrįsta ir net konjunktūriška valdančiosios Seimo koalicijos veikla netruko sulaukti logiško balsuotojų įvertinimo.
Antrajame Respublikos Prezidento rinkimų ture teks balsuoti dėl Gitano Nausėdos arba Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos kandidatės Ingridos Šimonytės.
Lietuvos Visuomenės Taryba kviečia Lietuvos Respublikos piliečius aktyviai dalyvauti antrajame Repsublikos Prezidento rinkimų ture. Nusivylimas dėl pirmojo šių rinkimų turo nesuteikia pagrindo iliuzijoms, kad 2019 m. gegužės 26 d. Respublikos Prezidentas nebus išrinktas. Todėl dalyvaukime šiuose rinkimuose ir balsuokime.
Lietuvos Visomenės Taryba, vertindama šiuos du kandidatus, mato šiuos esminius jų skirtumus.
Lietuvos Visuomenės Taryba mano, kad Lietuvos visuomenės svetima kandidatės Ingridos Šimonytės antikonstiitucinė mintis šeima vadinti ir per šeimos institutą įteisinti tos pačios lyties asmenų gyvenimą. Šios idėjos primetimo Lietuvos valstybei nespėjo įgyvendinti Dalia Grybauskaitė. Todėl Gitano Nausėdos pasirinkimas šeima vadinti tai, kas yra mūsų valstybės ląstelė ir prigimtinė žmogaus pratęsimo būtinybė, yra sveikintinas ir ginantis mūsų Konstituciją.
Gitanas Nausėda skelbia būtinumą formuoti iš visuomeninių organizacijų teisėjų veiklos priežiūrą vykdysiančią Tarybą. Tai – reta išimtis šių metų Respublikos Prezidento rinkimuose, atkreiptas dėmesys į Lietuvos Visuomenės Tarybos siūlymą dėl teismų darbo. Ingridos Šimonytės nuomonė, kad teismai Lietuvoje dirna gerai, Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomone, patvirtina šios kandidatės neslepiamą akivaizdžią priklausomybę mūsų valstybę per finansus, teismus ir dominuojančiąją žiniasklaidą neteisėtai užvaldžiusiai sistemai.
Gitano Nausėdos pasižadėjimas pažaboti užsienio bankų dominavimą Lietuvoje teigiamai disonuoja ne tik dėl jo buvusios darbovietės SEB banko, bet ir dėl kandidatės Ingridos Šimonytės galimai nusikalstamos veiklos AB Snoro banko likvidavime ir šio banko turto nebaudžiamame išgrobstyme. Lietuvos Visuomenės Tarybai nesuprantamas jau kelintos kadencijos LR Seimo neveiksnumas po LR Seimo patvirtintų Seimo komisijos išvadų dėl AB Snoro banko. Šios ir Lietuvos valstybės skolinimosi politikos 2008 m. – 2009 m. aspektai, aktyvus dalyvavimas antikonstituciniame pensininkų nuskurdinime – visa tai patvirtina buvusios LR finansų ministrės Ingridos Šimonytės ne tik moralinį nuopolį dėl jos pretendavimo tapti mūsų valstybės vadove, bet ir pažeidžiamumą. Respublikos Prezidentas neturi teisės būti pažeidžiamas, visų pirma, dėl jo ar jos galimai nusikalstamos veiklos, kuri/kurios iki šiol nebuvo tirtos tik dėl politinės konjunktūros ir neteisėto mūsųsvalstybės užvaldymo.
Būtent šis aspektas ir pažeidžiama valdančioji dauguma LR Seime sudaro dideles prielaidas, kad Respublikos Prezidente išrinkus Ingridą Šimonytę, Ministre Pirmininke tapti gali dabartinė Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Tokia Lietuvos valstybės raida nulemtų keliagubai pavojingesnius scenarijus.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
Nuomonė dėl 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimų Antrojo turo
2019-05-21 Vilnius
2019 m. gegužės 12 d. įvykęs Repsublikos Prezidento rinkimų pirmasis turas patvirtino negailestingą Lietuvos visuomenės suskaldymą ir supriešinimą, ko pasekoje visuomenės lūkesčius didesnėms esminėms permainoms, išrinkus naują Respublikos Prezidentą, buvo nelemta išsipildyti.
Dominuojančios žiniasklaidos trims pagrindiniams kandidatams pasišovę oponuoti kiti kandidatai nepanoro ar negalėjo susivienyti ir patikinti visuomenę savo ketinimų nuoširdumu. Todėl balsavimo rezultatai, nors ir abejotini dėl pirmųjų trijų kandidatų atotrūkio nuo kitų, vertinant juos racionaliai, neturėtų labai stebinti.
Balsavimas dėl kandidato Sauliaus Skvernelio taip pat nestebina, nes nenuosekli ir drąstiška, neretai nepagrįsta ir net konjunktūriška valdančiosios Seimo koalicijos veikla netruko sulaukti logiško balsuotojų įvertinimo.
Antrajame Respublikos Prezidento rinkimų ture teks balsuoti dėl Gitano Nausėdos arba Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos kandidatės Ingridos Šimonytės.
Lietuvos Visuomenės Taryba kviečia Lietuvos Respublikos piliečius aktyviai dalyvauti antrajame Repsublikos Prezidento rinkimų ture. Nusivylimas dėl pirmojo šių rinkimų turo nesuteikia pagrindo iliuzijoms, kad 2019 m. gegužės 26 d. Respublikos Prezidentas nebus išrinktas. Todėl dalyvaukime šiuose rinkimuose ir balsuokime.
Lietuvos Visomenės Taryba, vertindama šiuos du kandidatus, mato šiuos esminius jų skirtumus.
Lietuvos Visuomenės Taryba mano, kad Lietuvos visuomenės svetima kandidatės Ingridos Šimonytės antikonstiitucinė mintis šeima vadinti ir per šeimos institutą įteisinti tos pačios lyties asmenų gyvenimą. Šios idėjos primetimo Lietuvos valstybei nespėjo įgyvendinti Dalia Grybauskaitė. Todėl Gitano Nausėdos pasirinkimas šeima vadinti tai, kas yra mūsų valstybės ląstelė ir prigimtinė žmogaus pratęsimo būtinybė, yra sveikintinas ir ginantis mūsų Konstituciją.
Gitanas Nausėda skelbia būtinumą formuoti iš visuomeninių organizacijų teisėjų veiklos priežiūrą vykdysiančią Tarybą. Tai – reta išimtis šių metų Respublikos Prezidento rinkimuose, atkreiptas dėmesys į Lietuvos Visuomenės Tarybos siūlymą dėl teismų darbo. Ingridos Šimonytės nuomonė, kad teismai Lietuvoje dirna gerai, Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomone, patvirtina šios kandidatės neslepiamą akivaizdžią priklausomybę mūsų valstybę per finansus, teismus ir dominuojančiąją žiniasklaidą neteisėtai užvaldžiusiai sistemai.
Gitano Nausėdos pasižadėjimas pažaboti užsienio bankų dominavimą Lietuvoje teigiamai disonuoja ne tik dėl jo buvusios darbovietės SEB banko, bet ir dėl kandidatės Ingridos Šimonytės galimai nusikalstamos veiklos AB Snoro banko likvidavime ir šio banko turto nebaudžiamame išgrobstyme. Lietuvos Visuomenės Tarybai nesuprantamas jau kelintos kadencijos LR Seimo neveiksnumas po LR Seimo patvirtintų Seimo komisijos išvadų dėl AB Snoro banko. Šios ir Lietuvos valstybės skolinimosi politikos 2008 m. – 2009 m. aspektai, aktyvus dalyvavimas antikonstituciniame pensininkų nuskurdinime – visa tai patvirtina buvusios LR finansų ministrės Ingridos Šimonytės ne tik moralinį nuopolį dėl jos pretendavimo tapti mūsų valstybės vadove, bet ir pažeidžiamumą. Respublikos Prezidentas neturi teisės būti pažeidžiamas, visų pirma, dėl jo ar jos galimai nusikalstamos veiklos, kuri/kurios iki šiol nebuvo tirtos tik dėl politinės konjunktūros ir neteisėto mūsųsvalstybės užvaldymo.
Būtent šis aspektas ir pažeidžiama valdančioji dauguma LR Seime sudaro dideles prielaidas, kad Respublikos Prezidente išrinkus Ingridą Šimonytę, Ministre Pirmininke tapti gali dabartinė Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Tokia Lietuvos valstybės raida nulemtų keliagubai pavojingesnius scenarijus.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonė, dėl 2019 m. Europos Parlamento rinkimų
Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonė, dėl 2019 m. Europos Parlamento rinkimų
2019-05-21 Vilnius
Lietuvos Visuomenės Taryba, susipažinusi su 2019 m. rinkimų į Europos Parlamento kandidatų sąrašais, mano, kad nėra nė vieno sąrašo, kuriame matytume nuoširdžiai ir nekonjunktūrikai nusiteikusius šuose rinkimusoe dalyvauti asmenis. Vien kita reta išimtis tik patvirtina šią mūsų nuomonę. Todėl Lietuvos Visuomenės Taryba ragina Lietuvos piliečius aktyviai dalyyvauti šiuose rinkimuose, nors jie tradiciškai mažai ką lemia Lietuvos valstybei.
Lietuvos Visuomenės Taryba primena savo raginimą kandidatams į Europos Parlamento narius istorinių 1989 m. rinkimų į TSRS liaudies deputatus patirtį – esminių rezultatų pasiekimą, veikiant kaip vienai Lietuvos delegacijai ir drauge su kitų Respublikų deputatų delegacijomis, visų pirma, Latvijos ir Estijos, demokratinėmis Rusijos jėgomis.
Todėl vienas esminių apsisprendimo, už ką balsuoti šiuose rinkimuose į Europos Parlamentą, veiksnių turėtų būti kandidatų viešas apsisprendimas po išrinkimo Europos Parlamento nariais prisiekti Lietuvos Respublikos Konstitucijai ir pasirašyti pasižadėjimą veikti druage su visais Lietuvoje išrinktais Europos Parlamento nariais.
Deja, iki šiol į šią Lietuvos Visuomenės Tarybos iniciatyvą neatsiliepė nė vienas kandidatų į Europos Parlamentą sąrašų ir net nė vienas kandidatas. Laiko iki šių rinkimų liko nedaug, tačiau dar liko.
Todėl Lietuvos Visuomenės Taryba ragina piliečius išsiaiškinti su kandidatais į Europos Parlamento narius jų požiūrį į šiuos esminius klausimus. Tik veikiant drauge ir tik prisiekus Lietuvos Respublikos Konstitucijai galima tikėtis rezultatų ne neidentifikuotoms taip vadinamoms europinėms vertybėms, bet bendražmogiškoms vertybėms, ir, be jokios abejonės, šių išrinktųjų veikimo, visų pirma, Lietuvos piliečių ir Lietuvos valstybės naudai.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
2019-05-21 Vilnius
Lietuvos Visuomenės Taryba, susipažinusi su 2019 m. rinkimų į Europos Parlamento kandidatų sąrašais, mano, kad nėra nė vieno sąrašo, kuriame matytume nuoširdžiai ir nekonjunktūrikai nusiteikusius šuose rinkimusoe dalyvauti asmenis. Vien kita reta išimtis tik patvirtina šią mūsų nuomonę. Todėl Lietuvos Visuomenės Taryba ragina Lietuvos piliečius aktyviai dalyyvauti šiuose rinkimuose, nors jie tradiciškai mažai ką lemia Lietuvos valstybei.
Lietuvos Visuomenės Taryba primena savo raginimą kandidatams į Europos Parlamento narius istorinių 1989 m. rinkimų į TSRS liaudies deputatus patirtį – esminių rezultatų pasiekimą, veikiant kaip vienai Lietuvos delegacijai ir drauge su kitų Respublikų deputatų delegacijomis, visų pirma, Latvijos ir Estijos, demokratinėmis Rusijos jėgomis.
Todėl vienas esminių apsisprendimo, už ką balsuoti šiuose rinkimuose į Europos Parlamentą, veiksnių turėtų būti kandidatų viešas apsisprendimas po išrinkimo Europos Parlamento nariais prisiekti Lietuvos Respublikos Konstitucijai ir pasirašyti pasižadėjimą veikti druage su visais Lietuvoje išrinktais Europos Parlamento nariais.
Deja, iki šiol į šią Lietuvos Visuomenės Tarybos iniciatyvą neatsiliepė nė vienas kandidatų į Europos Parlamentą sąrašų ir net nė vienas kandidatas. Laiko iki šių rinkimų liko nedaug, tačiau dar liko.
Todėl Lietuvos Visuomenės Taryba ragina piliečius išsiaiškinti su kandidatais į Europos Parlamento narius jų požiūrį į šiuos esminius klausimus. Tik veikiant drauge ir tik prisiekus Lietuvos Respublikos Konstitucijai galima tikėtis rezultatų ne neidentifikuotoms taip vadinamoms europinėms vertybėms, bet bendražmogiškoms vertybėms, ir, be jokios abejonės, šių išrinktųjų veikimo, visų pirma, Lietuvos piliečių ir Lietuvos valstybės naudai.
Lietuvos Visuomenės Taryba
www.vilmantinas.lt
2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis
2019 m. gegužės 17 d., penktadienis
Arvydas Daunys: Daug kas klausia, už ką geriau balsuoti - Šimonytę ar Nausėdą?
Daug kas klausia, už ką geriau balsuoti - Šimonytę ar Nausėdą? - geriau čia nebus, tačiau santykinai geriau, lyginant juos vieną su kitu, gali būti.
Nausėda atstovauja kapitalą, kurio tikslas sudaryti sau kuo geresnes sąlygas šalyje. Kadangi tam kapitalui jau ir taip viskas leista pas mus, o tuos leidimus mes irgi žinome kas jam išdalino - tai daug blogiau išrinkus Nausėdą būti jau negali. Iš ekonominės pusės. Nausėda turi šeimą ir dvi dukteris, ir tikiu, jog savo vaikams yra geras tėvas bei linki jiems ateityje gerovės Lietuvos. Kaip ir kiekvienas normalus tėvas.
Šimonytė atstovauja konservatoriams, kurie patys atstovauja ir kapitalą, ir militaristines jėgas, ir neoliberalias vertybes, kurias pažodžiui įgyvendinus, - šeimos, tokios, kokią mes ją žinome šiandien, greičiausiai tiesiog neliktų. Kaip ir valstybės finansų.
Šimonytė, kaip ir dabartinė prezidentė - neturi šeimos, todėl motinystės jausmas jai yra elementariai nepažįstamas dėl objektyvių priežasčių. Kas yra šeima ji žino tik iš vaiko pozicijų, kas, sutikime, tikrai neugdo atsakomybės - greičiau egoizmą.
Žmonės, turintys vaikų, jaučia atsakomybę už jų ateitį, ir rūpinasi, kad ta ateitis, pagal galimybes, būtų kuo palankesnė. Atitinkamai - didesnė tikimybė, kad tokie žmonės patekę į valdžią rūpinsis ir šeimų gerovės klausimu, nes taip buvo auklėjami patys, taip auklėja savo vaikus.
Neturintys gi, rūpinsis savo aplinkos reikalais - Šimonytės atveju - Landsbergių partijos interesais, kurie laikui bėgant gali tik augti ir plėstis. Kodėl sakau "Landsbergių partija" ? Todėl, kad ją paveldėti gali tik anūkai Landsbergiai.
Kaip balsuoja Landsbergių partija šeimos klausimais - visi matėme. Kandidatė į prezidentus paskutiniame balsavime net nedalyvavo - demonstratyviai išėjo - taip liepė vadas (manau).
Vaikų atėmimas šiai partijai (didžiajai jos daliai) - yra puiki priemonė spręsti šeimos problemas. Tą jie nuolat patvirtina balsuodami už vaikų atėmimo įstatymo nuostatų išsaugojimą.
Tai pasirinkimas dabar toks:
- jei bijotės, kad prezidentas Nausėda gali atimti jūsų pinigus - rinkitės Nausėdą, nes konservatoriai su prezidente Šimonyte gali atimti ir jums įprastą gyvenimo būdą bei, tikėtina, sugriauti tradicinės šeimos sampratą ir institutą, ir tuo pačiu atimti jūsų pinigus tokiu pačiu keliu, kurio jūs bijotės sulaukti iš Nausėdos :)
2019 m. gegužės 16 d., ketvirtadienis
2019 m. gegužės 15 d., trečiadienis
2019 m. gegužės 14 d., antradienis
Vilmantas Povilaitis: Ar galima žiūrint į malkų kaladėmis krūvą ir bijant paimti kirvį į rankas, tas malkas suskaldyti?
Globalistų džiaugsmas yra nukenksminti ir į rinkimus neinantys žmonės. Daugiau nei keturesdešimts procentų, nukenksmintų Lietuvos piliečių, nebesugeba atstovauti savęs ir atlikti savo pilietinę pareigą. Negana to, būdami patys nukenksminti ir neveiksnūs, bando įtikinti ir kitus, elgtis taip neatsakingai ir kvailai. Ar galima žiūrint į malkų kaladėmis krūvą ir bijant paimti kirvį į rankas, tas malkas suskaldyti? Ar galima nepasėjus pjauti? Čia kaip ta sena pasaka apie vilką.
Aūūū, neturiu namų, sulauksiu vasaros, pasistatysiu nors iš samanų, staugia vilkas žiemą.
Atėjus vasarai, vilkas sako: Pragyvenau žiemą, pragyvensiu ir vasarą.
Taip ir čia, staugia kaip vilkai, kaip Lietuvoje blogai gyventi, bet nieko nedaro, kad Joje būtų geriau.
Nėra neišsprendžiamų problemų, yra tik jų nesprendžiantys žmonės.
Problemos būna įvairios, bet jas būtina spręsti. Vienos problemos išsprendžiamos pavieniais atvejais, kitos privalo būti sprendžiamos kolektyviniu būdu.
Taigi, kokios mūsų pastangos, tokie ir rezultatai. Lengviausia yra nieko nedaryti ir kritikuoti tuos kurie bent stengiasi kažką pakeisti.
Lietuvos Visuomenės Taryba, buvo sukurta tam, kad męs susivienytumėme ir veiktumėme kartu. Čia susirinko nemažai nuo sistemos nukentėjusių žmonių, kurie patyrė savo pačių gyvenimo praktika, kas tai yra. Tokią patirtį turi ir mano paties Šeima ir ta patirtis tesiasi dešimtmečius. Vertėtų susivokti, kad vakar ar šendien, naikina vienus, niekada nebūkite tikri, kad rytoi, nebūsite naikinami jūs patys. Todėl privalome veikti kartu ir vieningai. Neidami į rinkimus ir nedalyvaudami kitose veiklose, jūs jau esate pralaimėję. Nebūkite pralaimėtojais, nelaimėtas mūšis, nereiškia pralaimėtą karą.
Veikime, sugrąžinkime Lietuvą, Lietuvių Tautai.
Pagarbiai
Vilmantas Povilaitis
Lietuvos Visuomenės Tarybos narys
www.vilmantinas.lt